Mentoring

Jesteś zwinnym liderem, Scrum Masterem, Agile Coachem lub Product Ownerem szukającym dawki użytecznej wiedzy, pomocy, porady?

Zapraszam Cię zatem do udziału w indywidualnej sesji mentoringowej ze mną!

Sesja mentoringowa jest dla mnie zawsze wspaniałym czasem powrotu do doświadczeń i wspomnień, szczególnie, że w każdej z wymienionych ról spędziłam kawałek czasu i zawsze wkładam w nie całe serce. 

Odkryj tajniki budowania efektywnych struktur projektowych i zarządzania zespołami!

Od ponad 17 lat zbieram wiedzę i doświadczenie w polskich organizacjach jak i w brytyjskich korporacjach, pełniąc różne funkcje liderskie – od kierownika projektu, szefa działu Scrum Masterów, managera działów deweloperskich, po szefa Agile Coachów. Byłam odpowiedzialna za wiele transformacji i zmian organizacyjnych (m.in. w Allegro, PayU, William Hill, GlaxoSmithKline, Hargreaves Lansdown).  Dzięki temu, mogę teraz korzystać z tych doświadczeń i podzielić się nimi z Tobą, tak aby ułatwić Ci start w nowej roli, bądź też wesprzeć wiedzą i pomysłami. Oczywiście, to Ty decydujesz o kierunku i zakresie pomocy, którą mogę Ci zaoferować.

Dlaczego warto skorzystać z sesji mentoringowych ze mną?

Doświadczenie praktyczne: Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w środowisku Agile w różnych rolach: Scrum Mastera, Product Ownera, Agile Coacha i managera. Pracowałam na poziomie indywidualnych zespołów, ale uczestniczyłam też w wielu zmianach organizacyjnych i transformacjach na dużą skalę (w e-commerce na poziomie: 11 i 26 zespołów, a w FinTech na poziomie: 11, 16, 43 oraz 53 zespołów).

Indywidualne podejście: Każdy z Was ma unikalne wyzwania i cele. W sesji dostosowuję zakres mentoringu do Twoich potrzeb, pomagając rozwiązywać konkretne problemy. Wspólnie będziemy pracować nad doskonaleniem wiedzy ale też i Twoich umiejętności we wskazanym przez Ciebie obszarze.

Doświadczenie w sesjach mentoringowych: sesje mentoringowe prowadzę od roku 2015. Wierzę, że mentoring jest relacją, w której obie strony zyskują, dlatego też oprócz sesji prywatnych biorę udział w ogólnodostępnych programach mentoringowych. Do tej pory miałam przyjemność być mentorem w następujących programach:

Wsparcie w rozwoju kariery: Oferuję nie tylko praktyczne wskazówki dotyczące zwinnych praktyk zarządzania, ale także pomoc w budowaniu Twojej silnej pozycji zawodowej jako Lidera Zespołu, Scrum Mastera, Agile Coacha lub Product Ownera.

Jak będzie wyglądać mentoring?

To może być jedna sesja lub cykl spotkań. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jedna sesja trwa od 60 do 90 minut – w zależności od tematu i Twoich wymagań. Zapraszam Cię do spotkań w formie online lub osobiście w Poznaniu, okazjonalnie w Warszawie.

Jaki jest koszt sesji mentoringowej?

Koszt jednej sesji to 600 zł netto. W przypadku cyklu spotkań, będziemy ustalać stawkę indywidualnie.

Jak się zapisać na sesję?

W celu umówienia sesji napisz do mnie aby uzgodnić dogodny termin.