O nas

Luiza - mentor i trener zwinnych zespołów, liderów i managerów

Z IT jestem związana od ponad 17 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zbierałam w polskich organizacjach jak i w brytyjskich korporacjach, pełniąc różne funkcje liderskie – od kierownika projektu, szefa działu Scrum Masterów, managera działów deweloperskich, po szefa Agile Coachów.

Byłam odpowiedzialna za wiele transformacji i zmian organizacyjnych (m.in. w Allegro, PayU, William Hill, GlaxoSmithKline). Dzięki tym doświadczeniom nauczyłam się w jaki sposób tworzyć i wspierać budowanie środowiska, które służy rozwojowi zespołów i jednostek, pozwala im rosnąć, odnosić sukcesy i zwiększać zadowolenie ich klientów. Nauczyłam się jak być liderem w trudnych i zmiennych warunkach.

W Agile Studio pełnię rolę mentora i trenera kierownictwa, zespołów i liderów naszych Klientów, szczególnie w zakresie najlepszych praktyk Lean, Agile, HR oraz rozwoju osobistego.   Jestem też wykładowcą AGH na kierunku IT Business Management AGH.

Moją wiedzę potwierdzają poniższe certyfikaty

Tomek - koordynator szkoleń i doradztwa dla zwinnych zespołów, liderów i managerów

Od 20 lat zajmuję się koordynacją sprzedaży i obsługą klientów. Doświadczenie zdobywałem w branży e-commerce, organizacji i obsłudze eventów oraz jako manager zespołów. W swojej pracy kieruję się zawsze zadowoleniem klientów, a największą nagrodą jest dla mnie ich powrót i ponowne skorzystanie z oferowanych przeze mnie usług.

W Agile Studio zajmuję się promocją, przygotowywaniem ofert dla klientów, ich obsługą i organizacją szkoleń. Chętnie odpowiadam na każde pytanie dotyczące naszej pracy i doświadczeń.

Przedstaw mi swój problem, a ja znajdę optymalne dla Ciebie rozwiązanie!

Rozwiązujemy złożone problemy w zwinny sposób

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Uczestników szkoleń
0 +
Projektów transformacyjnych

Zaufali nam między innymi:

Nasze silne relacje z klientami opierają się na zaufaniu

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zróbmy coś wspaniałego!