Szkolenie:
Agile Change Leadership Workshop

Przywództwo w zmianie

Najbliższy termin

05.03.2024

Gdzie?

Online

Liczba dni / Łączna liczba godzin

2 dni / 8h

Cena early birds

1490 PLN

1290 PLN

Netto

Czym jest szkolenie Agile Change Leadership?

Zmiana jest jedyną stałą w życiu. Dobrze wprowadzona zmiana buduje przewagę konkurencyjną niemal każdej organizacji. Wiedza o zmianie wydaje się zatem być dla każdej organizacji bezcenna. Badania pokazują jednak, że ok. 75% zmian w organizacji jest źle przeprowadzonych i nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów. Szybkie reagowanie na zmiany oraz zarządzanie ludźmi będącymi w tej zmianie, jest podstawową umiejętnością każdego lidera. Stąd też zapotrzebowanie na szkolenie Agile Change Leadership, ponieważ pomaga ono zrozumieć proces zmiany, dostarcza wiedzy o modelach i sposobach zarządzania zmianą oraz dobrych praktykach związanych z efektywnym wdrażaniem zmian.

Agile Change Leadership jest jednym z wielu szkoleń  w ramach Management 3.0 – takiego sposobu zarządzania organizacją, w którym liderzy tworzą najlepsze środowisko pracy dla swoich pracowników.

Dla kogo jest szkolenie Agile Change Leadership?

Szkolenie jest skierowane do:

Kadry zarządzającej organizacją,

Członków zespołów HR/People,

Członków zespołów Learning&Development,

Liderów i managerów działów i zespołów, także spoza IT np. sprzedaż, marketing,

Agentów zmiany, Agile Coachów, Scrum Masterów,

UWAGA: Aby wziąć udział w tym szkoleniu i uzyskać certyfikat w ramach ścieżki rozwojowej Management 3.0, należy spełnić jeden z poniższych warunków wstępnych:

uczestniczyć w szkoleniu Management 3.0: Foundation, uczestniczyć w szkoleniu Agility in HR, posiadać certyfikat Praktyka Management 3.0

uczestniczyć w szkoleniu Agility in HR

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu Agile Change Leadership?

zajęcia z trenerką będącą praktykiem Management 3.0, która od ponad 17 lat zbiera wiedzę i doświadczenie w polskich organizacjach jak i w brytyjskich korporacjach, pełniąc różne funkcje liderskie – od kierownika projektu, szefa działu Scrum Masterów, managera działów deweloperskich, po szefa Agile Coachów,

angażującą formułę szkolenia opartą na cyklu Kolba, w którym eksperymentujemy i doświadczamy, aby lepiej zintegrować nowo nabytą wiedzę,

przestrzeń do dyskusji i wymiany swoich doświadczeń w małej (6-12 osób) grupie szkoleniowej, składającej się z innych liderów (co jest cenionym przez uczestników atutem szkolenia),

oficjalny certyfikat ukończenia szkolenia Agile Change Leadership,

dożywotni dostęp do tablicy Miro zawierającej akredytowane materiały szkoleniowe Management 3.0 oraz wypracowane w trakcie szkolenia wnioski i notatki,

pakiet powitalny Agile Studio wysłany na Twój adres domowy, tak aby Twoje doświadczenie szkoleniowe było jeszcze pełniejsze. W skład pakietu wchodzi:

Książka wybitnego eksperta w dziedzinie przywództwa i zarządzania zmianą Johna Kottera pt.: “Gdy góra lodowa topnieje”

Notes i długopis

Program szkolenia

Podczas szkolenia uczestnicy:

poznają jak przebiega proces zmiany i jakie są jego etapy,

dowiedzą się, jakie emocje towarzyszą pracownikom w zmianie i jak sobie z nimi radzić,

przedyskutują co lider powinien robić, a czego unikać, aby pomóc ludziom zaakceptować zmianę,

przeanalizują jak radzić sobie z różnymi typami zachowań pracowników,

poznają różne modele zarządzania zmianą,

zastosują w praktyce Celebration Grid,

zbudują własny plan wdrożenia i zarządzania procesem zmiany z wykorzystaniem kart Change Management Game i Hipotezą Eksperymentalną, tak, aby zmiana była przyjęta ze zrozumieniem i wspierana przez pracowników.

Program szkolenia zawiera następujące moduły:

Zaawansowane zarządzanie zmianą,

Sukcesy i porażki.

Organizacja szkolenia Agile Change Leadership

Szkolenie Agile Change Leadership jest organizowane w formule zdalnej za pomocą platformy Ms Teams oraz tablicy Miro. Szkolenie trwa 2 dni po 4 godziny (wliczając krótkie przerwy).

Harmonogram

Szkolenie jest prowadzone w godzinach popołudniowych. Szczegółowy harmonogram szkolenia jest każdorazowo uzgadniany z uczestnikami. Najczęściej dla jednego dnia wygląda on następująco:

17:00 – 18:30
sesja online (plus krótkie przerwy)

18:30 – 18:45
przerwa

18:45 – 20:00
sesja online

20:00 – 20:10
przerwa

20:10 – 21:00
sesja online

Szkolenie jest prowadzone w języku polskim. Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem w języku angielskim, napisz do nas

Terminy szkoleń na 2024

Najbliższy termin

05.03

11.06

01.10

19.11

Sylwetka trenera Agile Studio

Luiza - mentor i trener zwinnych zespołów, liderów i managerów

Z IT jestem związana od ponad 17 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zbierałam w polskich organizacjach jak i w brytyjskich korporacjach, pełniąc różne funkcje liderskie – od kierownika projektu, szefa działu Scrum Masterów, managera działów deweloperskich, po szefa Agile Coachów. Byłam odpowiedzialna za wiele transformacji i zmian organizacyjnych (m.in. w Allegro, PayU, William Hill, GlaxoSmithKline). Dzięki tym doświadczeniom nauczyłam się w jaki sposób tworzyć i wspierać budowanie środowiska, które służy rozwojowi zespołów i jednostek, pozwala im rosnąć, odnosić sukcesy i zwiększać zadowolenie ich klientów. Nauczyłam się jak być liderem w trudnych i zmiennych warunkach. W Agile Studio pełnię rolę mentora i trenera kierownictwa, zespołów i liderów naszych Klientów, szczególnie w zakresie najlepszych praktyk Lean, Agile, HR oraz rozwoju osobistego.   Jestem też wykładowcą AGH na kierunku IT Business Management AGH.
Moją wiedzę potwierdzają poniższe certyfikaty

Dlaczego warto szkolić się u nas? Sprawdź opinie.

“Chciałbym podziękować Luizie za pomoc w pamiętaniu, że to ludzie są największym kapitałem firmy i że sukces zależy od tego, jak ich zaangażujemy w misję naszej organizacji.”

Director of Engineering

“Luiza była wspaniałym trenerem i mentorem dla mojego zespołu menedżerskiego. Działa ona zgodnie z wartościami Agilowymi i jest wysoce skoncentrowana na wynikach.”

Chief Technology Officer

“Moja organizacja otrzymała ogromne wsparcie i liczne wskazówki od Luizy podczas zwinnej transformacji. Bez niej nie bylibyśmy w miejscu, w którym jesteśmy.”

Head of Technology

“Zapamiętam Luizę jako kogoś, kto zaszczepił w nas empatię i zrozumienie, który nauczył nawet najpoważniejszych menedżerów rozbijania złożonych problemów na mniejsze za pomocą kartki papieru i mazaków, który znacznie poszerzył nasze rozumienie Agile i nauczył nas, jak dążyć do doskonałości.”

Site Director

“Luiza była świetnym trenerem dla naszego zespołu kierowniczego, wspierając nas, gdy zespół dorastał, rzucając nam wyzwania w razie potrzeby, zawsze zwracając uwagę na wymierne wyniki naszej pracy zarówno dla naszych pracowników, jak i biznesu.”

Chief People Officer

“Pracowaliśmy w jednej firmie, ale byliśmy dwoma światami: Luiza światem Produktu, ja Customer Care. Po kilku miesiącach naturalnie zaangażowaliśmy się w projekty międzydziałowe i niewymuszoną, silną współpracę. To jest, jak sądzę, największy atut Luizy – możliwość dialogu i pracy zespołowej na poziomie „wartości”.”

Customer Care Director

Co dalej?

Szkolenie Management 3.0 Foundation to tylko początek drogi. Zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju z nami wybierając kolejne kroki: