Szkolenie:
Agile People & Team Leadership

Zwinne przywództwo dla zaawansowanych

Najbliższy termin

10.04.2024

Gdzie?

Online

Liczba dni / Łączna liczba godzin

2 dni / 16h

Cena early birds

2999 PLN

2690 PLN

Netto

Czym jest szkolenie Agile People & Team Leadership?

Szkolenie Agile People Leadership: Zwinne przywództwo dla zaawansowanych, pomaga zrozumieć, w jaki sposób stworzyć odpowiednie warunki, aby ludzie czuli się zmotywowani i zaangażowani, jak zarządzać ich talentami oraz jak rekrutować najlepsze talenty. Agile Team Leadership natomiast, pomaga zrozumieć, w jaki sposób kierować zwinnymi zespołami, mając na celu rozwój ich samoorganizacji i efektywności pracy, czyli jak dbać o sprawną komunikację, zapewnić feedback oraz efektywne zasady pracy.

Management 3.0 to sposób zarządzania organizacją, w którym liderzy tworzą najlepsze środowisko pracy dla swoich pracowników, dając im przestrzeń do rozwoju, samodzielnego podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Dla kogo jest szkolenie Agile People & Team Leadership?

Szkolenie jest skierowane do:

Kadry zarządzającej organizacją,

Członków zespołów HR/People,

Członków zespołów Learning&Development,

Liderów i managerów działów i zespołów, także spoza IT np. sprzedaż, marketing,

Agentów zmiany, Agile Coachów, Scrum Masterów,

Przedstawicieli działów spoza IT takich jak np. sprzedaż, marketing

UWAGA: Aby wziąć udział w tym szkoleniu i uzyskać certyfikat w ramach ścieżki rozwojowej Management 3.0, należy spełnić jeden z poniższych warunków wstępnych:

uczestniczyć w szkoleniu Management 3.0: Foundation, uczestniczyć w szkoleniu Agility in HR, posiadać certyfikat Praktyka Management 3.0

uczestniczyć w szkoleniu Agility in HR

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu Agile People & Team Leadership?

zajęcia z trenerką będącą praktykiem Management 3.0, która od ponad 17 lat zbiera wiedzę i doświadczenie w polskich organizacjach jak i w brytyjskich korporacjach, pełniąc różne funkcje liderskie – od kierownika projektu, szefa działu Scrum Masterów, managera działów deweloperskich, po szefa Agile Coachów,

angażującą formułę szkolenia opartą na cyklu Kolba, w którym eksperymentujemy i doświadczamy, aby lepiej zintegrować nowo nabytą wiedzę,

przestrzeń do dyskusji i wymiany swoich doświadczeń w małej (6-12 osób) grupie szkoleniowej, składającej się z innych liderów (co jest cenionym przez uczestników atutem szkolenia),

Dwa oficjalne certyfikaty ukończenia szkoleń: Agile People Leadership oraz Agile Team Leadership ,,

dożywotni dostęp do tablicy Miro zawierającej akredytowane materiały szkoleniowe Management 3.0 oraz wypracowane w trakcie szkolenia wnioski i notatki,

pakiet powitalny Agile Studio wysłany na Twój adres domowy, tak aby Twoje doświadczenie szkoleniowe było jeszcze pełniejsze. W skład pakietu wchodzi:

Książka autora bestsellerów i mówcy motywacyjnego Simona Sinka pt.: Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie

Notes i długopis

Program szkolenia Agile People & Team Leadership

Podczas szkolenia uczestnicy:

zyskają wgląd w to, co sprawia, że ludzie pracują z zaangażowaniem i jaką różnicę mogą wprowadzić inteligentni emocjonalnie liderzy w każdej organizacji,

przeanalizują strategie, jak zatrudniać świetnych fachowców,

dowiedzą się jak zatrzymać największe talenty,

poznają nowoczesne systemy wynagradzania i budowania zaangażowania,

nauczą się, jak stworzyć organizację, która jest gotowa na przyszłość, organizację opartą na wartościach, z którymi ludzie mogą się identyfikować,

zbudują skuteczny system zarządzania zaangażowaniem swojego zespołu i/lub organizacji,

dowiedzą się, co jest potrzebne do zbudowania dobrze działającego zespołu,

nauczą się lepiej służyć swojemu zespołowi, jako liderzy,

przeanalizują jak stworzyć odpowiednie warunki do samoorganizacji,

zgłębią obszar wspierania rozwoju, zarówno członków zespołu, jak i zespołu, jako całości,

nauczą się wspierać rozwój kultury zdrowego feeedbacku,

poznają szeroką gamę praktycznych narzędzi i praktyk do eksperymentowania ze swoim zespołem.

Program szkolenia zawiera następujące moduły:

Zatrudnianie najlepszych fachowców

Nagradzanie

Inteligencja Emocjonalna

Wartości, cel i znaczenie

Ludzie i interakcje

Lepszy feedback

Zadowolenie pracowników

Organizacja szkolenia Agile People & Team Leadership

Szkolenie Agile People & Team Leadership: Zwinne przywództwo dla zaawansowanych, jest organizowane w formule zdalnej za pomocą platformy Ms Teams oraz tablicy Miro. Szkolenie trwa 2 dni po 8 godzin (wliczając przerwy).

Harmonogram

Szczegółowy harmonogram szkolenia jest każdorazowo uzgadniany z uczestnikami. Najczęściej wygląda on następująco:

09:00 – 12:30
sesja online (plus krótkie przerwy)

12:30 – 13:30
przerwa obiadowa

13:30 – 17:00
sesja online (plus krótkie przerwy)

Szkolenie jest prowadzone w języku polskim. Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem w języku angielskim, napisz do nas

Terminy szkoleń na 2024

Najbliższy termin

10.04

28.08

06.11

Sylwetka trenera Agile Studio

Luiza - mentor i trener zwinnych zespołów, liderów i managerów

Z IT jestem związana od ponad 17 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zbierałam w polskich organizacjach jak i w brytyjskich korporacjach, pełniąc różne funkcje liderskie – od kierownika projektu, szefa działu Scrum Masterów, managera działów deweloperskich, po szefa Agile Coachów. Byłam odpowiedzialna za wiele transformacji i zmian organizacyjnych (m.in. w Allegro, PayU, William Hill, GlaxoSmithKline). Dzięki tym doświadczeniom nauczyłam się w jaki sposób tworzyć i wspierać budowanie środowiska, które służy rozwojowi zespołów i jednostek, pozwala im rosnąć, odnosić sukcesy i zwiększać zadowolenie ich klientów. Nauczyłam się jak być liderem w trudnych i zmiennych warunkach. W Agile Studio pełnię rolę mentora i trenera kierownictwa, zespołów i liderów naszych Klientów, szczególnie w zakresie najlepszych praktyk Lean, Agile, HR oraz rozwoju osobistego.   Jestem też wykładowcą AGH na kierunku IT Business Management AGH.
Moją wiedzę potwierdzają poniższe certyfikaty

Dlaczego warto szkolić się u nas? Sprawdź opinie.

“Chciałbym podziękować Luizie za pomoc w pamiętaniu, że to ludzie są największym kapitałem firmy i że sukces zależy od tego, jak ich zaangażujemy w misję naszej organizacji.”

Director of Engineering

“Luiza była wspaniałym trenerem i mentorem dla mojego zespołu menedżerskiego. Działa ona zgodnie z wartościami Agilowymi i jest wysoce skoncentrowana na wynikach.”

Chief Technology Officer

“Moja organizacja otrzymała ogromne wsparcie i liczne wskazówki od Luizy podczas zwinnej transformacji. Bez niej nie bylibyśmy w miejscu, w którym jesteśmy.”

Head of Technology

“Zapamiętam Luizę jako kogoś, kto zaszczepił w nas empatię i zrozumienie, który nauczył nawet najpoważniejszych menedżerów rozbijania złożonych problemów na mniejsze za pomocą kartki papieru i mazaków, który znacznie poszerzył nasze rozumienie Agile i nauczył nas, jak dążyć do doskonałości.”

Site Director

“Luiza była świetnym trenerem dla naszego zespołu kierowniczego, wspierając nas, gdy zespół dorastał, rzucając nam wyzwania w razie potrzeby, zawsze zwracając uwagę na wymierne wyniki naszej pracy zarówno dla naszych pracowników, jak i biznesu.”

Chief People Officer

“Pracowaliśmy w jednej firmie, ale byliśmy dwoma światami: Luiza światem Produktu, ja Customer Care. Po kilku miesiącach naturalnie zaangażowaliśmy się w projekty międzydziałowe i niewymuszoną, silną współpracę. To jest, jak sądzę, największy atut Luizy – możliwość dialogu i pracy zespołowej na poziomie „wartości”.”

Customer Care Director

Co dalej?

Szkolenie Management 3.0 Foundation to tylko początek drogi. Zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju z nami wybierając kolejne kroki: